Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Streda, 18. septembra 2019 meniny
• Vaše IP: 34.204.194.190 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Umbro 4 Sport Cup 2005, kategória U12

Umbro 4 Sport Cup 2005 » kategória U12
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. Vác Város LSE (HU) 24 : 2 15
2. FK Čaňa (SK) 6 : 9 9
3. OZEX Solivar (SK) 3 : 8 9
4. 1. M.F.K. Košice (SK) 2 : 22 0
5. ŽP Šport Podbrezová (SK) 8 : 8 3
6. FK Spišská Nová Ves (SK) 12 : 6 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Steel Trans Ličartovce (SK) 16 : 2 9
2. FK Jupie Banská Bystrica (SK) 11 : 1 12
3. TJ Sokol Ľubotice (SK) 1 : 17 0
4. Stal Stalowa Wola (PL) 3 : 5 6
5. MFK Snina (SK) 1 : 7 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Spartak Trnava (SK) 12 : 4 12
2. FS Užhorod (UA) 1 : 11 1
3. TTS Trenčín (SK) 11 : 5 9
4. KS Glinik Gorlice (PL) 6 : 5 9
5. FK Drustav Svidník (SK) 1 : 9 1
6. MŠK Spišské Podhradie (SK) 7 : 4 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Steel Trans Ličartovce 94 (SK) 5 : 17 4
2. BŠK Bardejov (SK) 17 : 2 15
3. FK Slovan Levice (SK) 9 : 17 4
4. FC Tatran Prešov 94 (SK) 6 : 10 3
5. Zakarpatie Užhorod (UA) 27 : 8 12
6. KAC Jednota Košice (SK) 2 : 12 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Tatran Prešov - bieli (SK) 11 : 4 12
2. MFK Myjava-Turá Lúka (SK) 8 : 8 3
3. FK Bukocel Sport Vranov (SK) 14 : 4 12
4. Sdjušor Zmina Sumy (UA) 2 : 16 3
5. MFK Rožňava (SK) 9 : 7 12
6. MFK Ružomberok (SK) 2 : 7 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. MŠK Tesla Stropkov (SK) 20 : 6 10
2. Dukla Banská Bystrica (SK) 8 : 13 6
3. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 5 : 16 3
4. Csepel Budapest (HU) 2 : 14 0
5. FC Tatran Prešov - červení (SK) 12 : 4 11
6. FC Vsetín (CZ) 14 : 8 13
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FK Spišská Nová Ves(SK) 4 : 1
2. MŠK Spišské Podhradie(SK) - Zakarpatie Užhorod(UA) 2 : 0
3. FC Vsetín(CZ) - FC Tatran Prešov - bieli(SK) 1 : 1
1 : 2 (pk)
4. Vác Város LSE(HU) - Stal Stalowa Wola(PL) 4 : 1
5. BŠK Bardejov(SK) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 4 : 0
6. FK Bukocel Sport Vranov(SK) - TTS Trenčín(SK) 0 : 1
7. FC Steel Trans Ličartovce 94(SK) - MFK Rožňava(SK) 3 : 1
8. FC Spartak Trnava(SK) - FC Tatran Prešov - červení(SK) 1 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FC Spartak Trnava(SK) 0 : 2
2. FC Steel Trans Ličartovce 94(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 0
3. FC Tatran Prešov - bieli(SK) - BŠK Bardejov(SK) 1 : 0
4. TTS Trenčín(SK) - Vác Város LSE(HU) 0 : 4
O umiestnenie
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 1
2. BŠK Bardejov(SK) - TTS Trenčín(SK) 1 : 0
O 7. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MŠK Spišské Podhradie(SK) - TTS Trenčín(SK) 0 : 1
O 5. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - BŠK Bardejov(SK) 2 : 5
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Trnava(SK) - FC Steel Trans Ličartovce 94(SK) 1 : 1
4 : 3 (pk)
2. FC Tatran Prešov - bieli(SK) - Vác Város LSE(HU) 0 : 4
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC Steel Trans Ličartovce 94(SK) - FC Tatran Prešov - bieli(SK) 0 : 0
1 : 0 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Trnava(SK) - Vác Város LSE(HU) 2 : 4
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Viacieslav Churko - Zakarpatie Užhorod(UA)
Najlepší brankár: Tomás Macicák - FC Steel Trans Ličartovce 94(SK)
Najlepší hráč: Dávid Holman - Vác Város LSE(HU)
Hviezdy turnaja
1. Tomás Macicák - FC Steel Trans Ličartovce(SK)
2. Attila Lorinczy - Vác Város LSE(HU)
3. Viacieslav Churko - Zakarpatie Užhorod(UA)
4. Filip Tomovič - FC Spartak Trnava(SK)
5. Dávid Holman - Vác Város LSE(HU)
Konečné umiestnenie
1 Vác Város LSE(HU)
2 FC Spartak Trnava(SK)
3 FC Steel Trans Ličartovce(SK)
4 FC Tatran Prešov - bieli(SK)
5 BŠK Bardejov(SK)
6 FK Jupie Banská Bystrica(SK)
7 TTS Trenčín(SK)
8 MŠK Spišské Podhradie(SK)
9 FC Vsetín(CZ)
10 FK Bukocel Sport Vranov(SK)
11 FC Tatran Prešov - červení(SK)
12 MFK Rožňava(SK)
13 Zakarpatie Užhorod(UA)
14 FK Spišská Nová Ves(SK)
15 Stal Stalowa Wola(PL)
16 MŠK Tesla Stropkov(SK)
17 OZEX Solivar(SK)
18 KAC Jednota Košice(SK)
19 KS Glinik Gorlice(PL)
20 FK Čaňa(SK)
21 Dukla Banská Bystrica(SK)
22 FK Slovan Levice(SK)
23 MFK Myjava-Turá Lúka(SK)
24 MFK Snina(SK)
25 FC Steel Trans Ličartovce 94(SK)
26 ŽP Šport Podbrezová(SK)
27 MFK Ružomberok(SK)
28 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
29 FK Drustav Svidník(SK)
30 TJ Sokol Ľubotice(SK)
31 FC Tatran Prešov 94(SK)
32 Sdjušor Zmina Sumy(UA)
33 FS Užhorod(UA)
34 Csepel Budapest(HU)
35 1. M.F.K. Košice(SK)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4185014
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­