Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 17. novembra 2019 meniny
• Vaše IP: 3.234.210.89 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Umbro 4 Sport Cup 2007, kategória U14

Umbro 4 Sport Cup 2007 » kategória U14
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. MKS Sandecja Nowy Sacz (PL) 14 : 6 13
2. DJSSH Shakhtarsk (UA) 3 : 23 1
3. FK Matador Púchov (SK) 13 : 5 9
4. Nyirsulyi Nyiregyháza (HU) 11 : 7 7
5. 1. FC Tatran Prešov (SK) 10 : 7 6
6. BŠK Bardejov (SK) 6 : 9 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK Teplice (CZ) 11 : 7 9
2. SK Nolim-Sport Ternopil (UA) 10 : 17 3
3. MŠK Spišské Podhradie (SK) 7 : 7 9
4. VÁC Város LSE (HU) 12 : 5 12
5. MŠK Tesla Stropkov (SK) 19 : 7 12
6. TJ Sokol Ľubotice (SK) 5 : 21 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. TS Wisla Kraków (PL) 4 : 7 5
2. FS Užhorod (UA) 8 : 9 9
3. MFK Vranov nad Topľov (SK) 5 : 20 3
4. MTK Hungaria (HU) 20 : 1 13
5. MFK Košice (SK) 18 : 6 10
6. FC OZEX Solivar (SK) 3 : 15 2
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba
 StretnutieVýsledok
1. MKS Sandecja Nowy Sacz(PL) - FK Matador Púchov(SK) 2 : 2
2. MKS Sandecja Nowy Sacz(PL) - VÁC Város LSE(HU) 1 : 0
3. MKS Sandecja Nowy Sacz(PL) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 3 : 2
4. MKS Sandecja Nowy Sacz(PL) - MTK Hungaria(HU) 0 : 7
5. MKS Sandecja Nowy Sacz(PL) - MFK Košice(SK) 0 : 3
6. FK Matador Púchov(SK) - VÁC Város LSE(HU) 1 : 2
7. FK Matador Púchov(SK) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 2 : 3
8. FK Matador Púchov(SK) - MTK Hungaria(HU) 0 : 2
9. FK Matador Púchov(SK) - MFK Košice(SK) 1 : 0
10. VÁC Város LSE(HU) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 3 : 2
11. VÁC Város LSE(HU) - MTK Hungaria(HU) 0 : 3
12. VÁC Város LSE(HU) - MFK Košice(SK) 0 : 1
13. MŠK Tesla Stropkov(SK) - MTK Hungaria(HU) 0 : 4
14. MŠK Tesla Stropkov(SK) - MFK Košice(SK) 5 : 1
15. MTK Hungaria(HU) - MFK Košice(SK) 1 : 0
16. Nyirsulyi Nyiregyháza(HU) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 3 : 1
17. Nyirsulyi Nyiregyháza(HU) - FK Teplice(CZ) 1 : 1
18. Nyirsulyi Nyiregyháza(HU) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 0
19. Nyirsulyi Nyiregyháza(HU) - FS Užhorod(UA) 7 : 1
20. Nyirsulyi Nyiregyháza(HU) - TS Wisla Kraków(PL) 3 : 0
21. 1. FC Tatran Prešov(SK) - FK Teplice(CZ) 0 : 1
22. 1. FC Tatran Prešov(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 4 : 0
23. 1. FC Tatran Prešov(SK) - FS Užhorod(UA) 4 : 3
24. 1. FC Tatran Prešov(SK) - TS Wisla Kraków(PL) 3 : 0
25. FK Teplice(CZ) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 1
26. FK Teplice(CZ) - FS Užhorod(UA) 4 : 1
27. FK Teplice(CZ) - TS Wisla Kraków(PL) 2 : 0
28. MŠK Spišské Podhradie(SK) - FS Užhorod(UA) 2 : 3
29. MŠK Spišské Podhradie(SK) - TS Wisla Kraków(PL) 3 : 5
30. FS Užhorod(UA) - TS Wisla Kraków(PL) 2 : 1
31. BŠK Bardejov(SK) - SK Nolim-Sport Ternopil(UA) 1 : 1
32. BŠK Bardejov(SK) - MFK Vranov nad Topľov(SK) 3 : 0
33. SK Nolim-Sport Ternopil(UA) - MFK Vranov nad Topľov(SK) 3 : 0
34. DJSSH Shakhtarsk(UA) - TJ Sokol Ľubotice(SK) 0 : 4
35. DJSSH Shakhtarsk(UA) - FC OZEX Solivar(SK) 1 : 4
36. TJ Sokol Ľubotice(SK) - FC OZEX Solivar(SK) 3 : 3
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Oliver Špilár - MŠK Tesla Stropkov(SK)
Najlepší brankár: Jozef Ciesar - FK Matador Púchov(SK)
Najlepší hráč: Patrik Vass - MTK Hungaria(HU)
Hviezdy turnaja
1. Bence Steer - MTK Hungaria(HU)
2. Erik Kudlata - MFK Košice(SK)
3. Bartosz Seliga - MKS Sandecja Nowy Sacz(PL)
4. Attila Lorinczy - VÁC Város LSE(HU)
5. Oliver Špilár - MŠK Tesla Stropkov(SK)
6. Patrik Vass - MTK Hungaria(HU)
Konečné umiestnenie
1 MTK Hungaria(HU)
2 MKS Sandecja Nowy Sacz(PL)
3 MŠK Tesla Stropkov(SK)
4 VÁC Város LSE(HU)
5 MFK Košice(SK)
6 FK Matador Púchov(SK)
7 Nyirsulyi Nyiregyháza(HU)
8 1. FC Tatran Prešov(SK)
9 FK Teplice(CZ)
10 FS Užhorod(UA)
11 TS Wisla Kraków(PL)
12 MŠK Spišské Podhradie(SK)
13 BŠK Bardejov(SK)
13 SK Nolim-Sport Ternopil(UA)
15 MFK Vranov nad Topľov(SK)
16 TJ Sokol Ľubotice(SK)
17 FC OZEX Solivar(SK)
18 DJSSH Shakhtarsk(UA)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4450698
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­