Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Streda, 18. septembra 2019 meniny
• Vaše IP: 34.204.194.190 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Umbro 4 Sport Cup 2008, kategória U12

Umbro 4 Sport Cup 2008 » kategória U12
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC "Viola" Jelgava (LV) 15 : 6 11
2. SP Deko-Sport Wloszczowa (PL) 5 : 38 3
3. MŠK TESLA Stropkov (SK) 27 : 3 13
4. ŠK Bodva Moldava nad Bodvou (SK) 17 : 11 6
5. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 27 : 2 14
6. 1. MFK Košice II. (SK) 0 : 49 0
7. ZŠ Lipany (SK) 22 : 4 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. ŠK Tempus Rimavská Sobota (SK) 31 : 4 15
2. SR-S GWIAZDA Ruda Ślaska (PL) 14 : 6 10
3. 1. FC Tatran Prešov (SK) 15 : 3 14
4. Smena Kiev (SK) 11 : 18 9
5. MFK Košice II. (SK) 13 : 14 9
6. MŠK Spišské Podhradie (SK) 11 : 13 4
7. OŠK Kapušany (SK) 1 : 38 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FK Púchov (SK) 4 : 7 7
2. CFC "Galychyna" Lviv (UA) 7 : 13 8
3. 1. MFK Košice I. (SK) 4 : 13 9
4. MFK Vranov nad Topľou (SK) 17 : 8 13
5. BŠK Bardejov (SK) 28 : 2 16
6. ŠŠK Junior Čaňa (SK) 3 : 14 1
7. FC OZEX Solivar (SK) 5 : 11 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. ZKS Unia Tarnów (PL) 4 : 28 0
2. KAC Jednota Košice (SK) 20 : 5 13
3. ŠK Vrakuňa Bratislava (SK) 13 : 6 13
4. FS Uzhgorod (UA) 9 : 19 6
5. FK Spišská Nová Ves (SK) 14 : 7 12
6. MFK Košice I. (SK) 26 : 1 15
7. FK Šaca (SK) 4 : 24 3
 
▼ Výsledky ▼
O postup do štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. MFK Vranov nad Topľou(SK) - ŠK Vrakuňa Bratislava(SK) 4 : 0
2. KAC Jednota Košice(SK) - 1. MFK Košice I.(SK) 4 : 0
3. MŠK TESLA Stropkov(SK) - SR-S GWIAZDA Ruda Ślaska(PL) 1 : 2
4. 1. FC Tatran Prešov(SK) - ZŠ Lipany(SK) 2 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - MFK Vranov nad Topľou(SK) 1 : 3
2. ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 1 : 1
3 : 4 (pk)
3. BŠK Bardejov(SK) - SR-S GWIAZDA Ruda Ślaska(PL) 2 : 1
4. MFK Košice I.(SK) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 1 : 1
3 : 2 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. MFK Vranov nad Topľou(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 0 : 3
2. BŠK Bardejov(SK) - MFK Košice I.(SK) 0 : 0
2 : 0 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Vranov nad Topľou(SK) - MFK Košice I.(SK) 4 : 2
Finále
 StretnutieVýsledok
1. KAC Jednota Košice(SK) - BŠK Bardejov(SK) 1 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Tomáš Galo - ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
Najlepší brankár: Filip Kundis - KAC Jednota Košice(SK)
Najlepší hráč: Jakub Hromada - KAC Jednota Košice(SK)
Hviezdy turnaja
1. Filip Lesniak - 1. MFK Košice I.(SK)
2. Jakub Babej - BŠK Bardejov(SK)
3. Jakub Hromada - KAC Jednota Košice(SK)
4. Radovan Gallik - BŠK Bardejov(SK)
5. Michal Mikovčík - MFK Vranov nad Topľou(SK)
6. Filip Kundis - KAC Jednota Košice(SK)
Konečné umiestnenie
1 KAC Jednota Košice(SK)
2 BŠK Bardejov(SK)
3 MFK Vranov nad Topľou(SK)
4 MFK Košice I.(SK)
5 ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
6 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
7 1. FC Tatran Prešov(SK)
8 SR-S GWIAZDA Ruda Ślaska(PL)
9 MŠK TESLA Stropkov(SK)
10 ZŠ Lipany(SK)
11 ŠK Vrakuňa Bratislava(SK)
12 1. MFK Košice I.(SK)
13 FK Spišská Nová Ves(SK)
14 FC "Viola" Jelgava(LV)
15 MFK Košice II.(SK)
16 CFC "Galychyna" Lviv(UA)
17 Smena Kiev(SK)
18 FK Púchov(SK)
19 ŠK Bodva Moldava nad Bodvou(SK)
20 FS Uzhgorod(UA)
21 FC OZEX Solivar(SK)
22 MŠK Spišské Podhradie(SK)
23 FK Šaca(SK)
24 SP Deko-Sport Wloszczowa(PL)
25 ŠŠK Junior Čaňa(SK)
26 ZKS Unia Tarnów(PL)
27 OŠK Kapušany(SK)
28 1. MFK Košice II.(SK)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4184955
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­