Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 17. novembra 2019 meniny
• Vaše IP: 3.234.210.89 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Umbro 4 Sport Cup 2010, kategória U11

Umbro 4 Sport Cup 2010 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. Miniliga Talentov Prešov II. (SK) 2 : 7 2
2. FK-SAFI Prešov (SK) 4 : 4 6
3. ŠKF Sereď (SK) 4 : 2 10
4. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 11 : 1 15
5. Mezókövesd Sport Egyesület (HU) 8 : 5 7
6. SDUSSHOR Ternopol (UA) 3 : 13 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. 1. FC Tatran Prešov (SK) 3 : 6 2
2. FK Slavoj Trebišov (SK) 7 : 9 8
3. ŠK Badín (SK) 9 : 4 12
4. UTE Budapest (HU) 6 : 0 9
5. UKS MDK Płock (PL) 4 : 14 1
6. FK Spartak Ivano-Frankovsk (UA) 8 : 4 8
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. OŠK Istebné (SK) 8 : 4 7
2. ZŠ Komenského Lipany (SK) 1 : 18 0
3. Miniliga Talentov Prešov I. (SK) 3 : 1 6
4. Vasas SC Akadémia Budapest (HU) 15 : 0 10
5. S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc (RO) 3 : 7 4
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. Mezókövesd Sport Egyesület(HU) - FK Spartak Ivano-Frankovsk(UA) 0 : 2
2. Miniliga Talentov Prešov I.(SK) - FK-SAFI Prešov(SK) 3 : 1
3. UTE Budapest(HU) - S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO) 0 : 1
4. ŠKF Sereď(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 1 : 0
5. OŠK Istebné(SK) - SDUSSHOR Ternopol(UA) 6 : 1
6. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 2 : 0
7. ŠK Badín(SK) - ZŠ Komenského Lipany(SK) 2 : 0
8. Vasas SC Akadémia Budapest(HU) - Miniliga Talentov Prešov II.(SK) 5 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartak Ivano-Frankovsk(UA) - Vasas SC Akadémia Budapest(HU) 0 : 2
2. Miniliga Talentov Prešov I.(SK) - ŠK Badín(SK) 4 : 0
3. S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 2 : 1
4. ŠKF Sereď(SK) - OŠK Istebné(SK) 1 : 1
6 : 7 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. Vasas SC Akadémia Budapest(HU) - Miniliga Talentov Prešov I.(SK) 3 : 1
2. OŠK Istebné(SK) - S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO) 0 : 0
1 : 0 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Miniliga Talentov Prešov I.(SK) - S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO) 2 : 2
2 : 1 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. Vasas SC Akadémia Budapest(HU) - OŠK Istebné(SK) 5 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Richárd Rabatin - Vasas SC Akadémia Budapest(HU)
Najlepší brankár: Dávid Varszamisz - Vasas SC Akadémia Budapest(HU)
Najlepší hráč: Martin Bednár - Miniliga Talentov Prešov I.(SK)
Hviezdy turnaja
1. Dávid Varszamisz - Vasas SC Akadémia Budapest(HU)
2. Martin Bednár - Miniliga Talentov Prešov I.(SK)
3. Adam Brenkus - OŠK Istebné(SK)
4. Balázs Csisaer - S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO)
5. Richárd Rabatin - Vasas SC Akadémia Budapest(HU)
6. Jakub Juraško - Miniliga Talentov Prešov I.(SK)
Konečné umiestnenie
1 Vasas SC Akadémia Budapest(HU)
2 OŠK Istebné(SK)
3 Miniliga Talentov Prešov I.(SK)
4 S.C. F.C. Siculum Miercurea-Ciuc(RO)
5 ŠKF Sereď(SK)
6 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
7 FK Spartak Ivano-Frankovsk(UA)
8 ŠK Badín(SK)
9 UTE Budapest(HU)
10 FK Slavoj Trebišov(SK)
11 1. FC Tatran Prešov(SK)
12 ZŠ Komenského Lipany(SK)
13 Mezókövesd Sport Egyesület(HU)
14 FK-SAFI Prešov(SK)
15 SDUSSHOR Ternopol(UA)
16 Miniliga Talentov Prešov II.(SK)
17 UKS MDK Płock(PL)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4450692
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­