Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 15. novembra 2019 meniny
• Vaše IP: 34.236.171.181 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Adidas 4 Sport Cup 2013, kategória U10

Adidas 4 Sport Cup 2013 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. Vác Város LSE (HU) 6 : 8 3
2. UKS GWAREK Zabrze (PL) 0 : 23 0
3. Matejka Kinder team (SK) 12 : 0 12
4. FC Arsenal Kiev (UA) 8 : 2 9
5. FK Junior Košice (SK) 12 : 5 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. 1.FC Tatran Prešov (SK) 4 : 3 7
2. BVSC-Zugló (HU) 5 : 9 6
3. FC Dynamo Kiev A (UA) 9 : 4 7
4. MUKP Dąbrowa Górnicza I. (PL) 4 : 7 3
5. CSKA Kiev (UA) 4 : 3 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Budatétény SE (HU) 1 : 6 2
2. FC Dynamo Kiev B (UA) 4 : 1 8
3. FC "Feniks" Zhitomir (UA) 11 : 2 10
4. MUKP Dąbrowa Górnicza II. (PL) 3 : 12 1
5. KAC Jednota Košice (SK) 8 : 6 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK "Jedinstvo" Novi Bečej (SRB) 11 : 5 8
2. FC "Dinaz" Liutizh (UA) 4 : 11 1
3. FŠ Most (CZ) 7 : 6 5
4. FAMT Prešov (SK) 7 : 2 10
5. UKP Zielona Góra (PL) 3 : 8 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FK „Ilyichevec“ Ilychevsk (UA) 7 : 4 7
2. FK Motorlet Praha (CZ) 1 : 7 0
3. SC Hirős Ép. Kecskemét (HU) 5 : 2 7
4. MFK Košice (SK) 5 : 4 7
5. SDUSHOR Uzhgorod I. (UA) 2 : 3 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FSSM "Almaz" Kiev (UA) 1 : 7 0
2. UKS GROM Tychy (PL) 5 : 8 6
3. Debreceni Honvéd Olasz Focisuli (HU) 15 : 0 12
4. SDUSHOR Uzhgorod II. (UA) 2 : 7 6
5. FK OEZ Letohrad (CZ) 3 : 4 6
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov(SK) - FC Dynamo Kiev B(UA) 1 : 1
1 : 2 (pk)
2. FK OEZ Letohrad(CZ) - FK "Jedinstvo" Novi Bečej(SRB) 1 : 2
3. Debreceni Honvéd Olasz Focisuli(HU) - FC Arsenal Kiev(UA) 0 : 3
4. FK „Ilyichevec“ Ilychevsk(UA) - SC Hirős Ép. Kecskemét(HU) 0 : 2
5. FAMT Prešov(SK) - MFK Košice(SK) 1 : 1
1 : 2 (pk)
6. FC "Feniks" Zhitomir(UA) - FK Junior Košice(SK) 3 : 0
7. FC Dynamo Kiev A(UA) - KAC Jednota Košice(SK) 1 : 1
5 : 4 (pk)
8. Matejka Kinder team(SK) - CSKA Kiev(UA) 2 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK "Jedinstvo" Novi Bečej(SRB) - SC Hirős Ép. Kecskemét(HU) 0 : 3
2. FC Dynamo Kiev B(UA) - FC Arsenal Kiev(UA) 0 : 1
3. FC "Feniks" Zhitomir(UA) - Matejka Kinder team(SK) 1 : 0
4. MFK Košice(SK) - FC Dynamo Kiev A(UA) 1 : 1
2 : 0 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Arsenal Kiev(UA) - MFK Košice(SK) 3 : 2
2. SC Hirős Ép. Kecskemét(HU) - FC "Feniks" Zhitomir(UA) 0 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Košice(SK) - SC Hirős Ép. Kecskemét(HU) 0 : 3
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Arsenal Kiev(UA) - FC "Feniks" Zhitomir(UA) 0 : 0
1 : 2 (pk)
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Oleh Shokun - FC Arsenal Kiev(UA)
Najlepší brankár: Sergii Poliukhovych - FC Arsenal Kiev(UA)
Najlepší hráč: Anton Bol - FC "Feniks" Zhitomir(UA)
Hviezdy turnaja
1. Anton Bol - FC "Feniks" Zhitomir(UA)
2. Sergii Poliukhovych - FC Arsenal Kiev(UA)
3. Oleh Shokun - FC Arsenal Kiev(UA)
4. Maksym Khlan - FC "Feniks" Zhitomir(UA)
5. Martin Kušnír - MFK Košice(SK)
6. Attila Szujó - SC Hirős Ép. Kecskemét(HU)
Konečné umiestnenie
1 FC "Feniks" Zhitomir(UA)
2 FC Arsenal Kiev(UA)
3 SC Hirős Ép. Kecskemét(HU)
4 MFK Košice(SK)
5 Matejka Kinder team(SK)
6 FK "Jedinstvo" Novi Bečej(SRB)
7 FC Dynamo Kiev B(UA)
8 FC Dynamo Kiev A(UA)
9 Debreceni Honvéd Olasz Focisuli(HU)
10 FAMT Prešov(SK)
11 FK „Ilyichevec“ Ilychevsk(UA)
12 1.FC Tatran Prešov(SK)
13 FK Junior Košice(SK)
14 KAC Jednota Košice(SK)
15 CSKA Kiev(UA)
16 FK OEZ Letohrad(CZ)
17 SDUSHOR Uzhgorod I.(UA)
18 UKS GROM Tychy(PL)
19 BVSC-Zugló(HU)
20 SDUSHOR Uzhgorod II.(UA)
21 FŠ Most(CZ)
22 Vác Város LSE(HU)
23 MUKP Dąbrowa Górnicza I.(PL)
24 UKP Zielona Góra(PL)
25 Budatétény SE(HU)
26 FC "Dinaz" Liutizh(UA)
27 MUKP Dąbrowa Górnicza II.(PL)
28 FK Motorlet Praha(CZ)
29 FSSM "Almaz" Kiev(UA)
30 UKS GWAREK Zabrze(PL)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4443449
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­