Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 15. decembra 2019 meniny
• Vaše IP: 3.94.129.211 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Adidas 4 Sport Cup 2013, kategória U9

Adidas 4 Sport Cup 2013 » kategória U9
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. UKP Zielona Góra (PL) 13 : 7 7
2. FK Galaktik Košice (SK) 2 : 16 0
3. FC Dynamo Kiev B (UA) 6 : 10 4
4. 1.FC Tatran Prešov (SK) 7 : 5 5
5. FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) 17 : 7 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. MUKP Dąbrowa Górnicza I. (PL) 5 : 6 3
2. MŠK Tesla Stropkov (SK) 4 : 10 7
3. FC Dynamo Kiev A (UA) 13 : 1 10
4. FK SAFI Prešov (SK) 4 : 3 5
5. FC Obolon Kiev (UA) 2 : 8 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. MUKP Dąbrowa Górnicza II. (PL) 7 : 18 9
2. FC Smena Kiev A (UA) 28 : 3 12
3. FAMT Prešov (SK) 23 : 3 15
4. UKS GROM Tychy (PL) 0 : 27 0
5. FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA) 14 : 12 6
6. DUSSH "Junak" Drogobych (UA) 7 : 16 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. UKS GWAREK Zabrze (PL) 2 : 15 0
2. FK Junior Košice (SK) 9 : 12 9
3. MFK Košice (SK) 20 : 5 15
4. FC "Dinaz" Liutizh (UA) 7 : 7 7
5. FSSM "Almaz" Kiev (UA) 4 : 11 3
6. FC Smena Kiev B (UA) 13 : 5 10
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. UKP Zielona Góra(PL) - FK SAFI Prešov(SK) 3 : 0
2. MŠK Tesla Stropkov(SK) - MUKP Dąbrowa Górnicza II.(PL) 2 : 2
2 : 3 (pk)
3. FAMT Prešov(SK) - FC "Dinaz" Liutizh(UA) 3 : 0
4. MFK Košice(SK) - FC Dynamo Kiev B(UA) 4 : 1
5. FC Junior Ivano-Frankivsk(UA) - MUKP Dąbrowa Górnicza I.(PL) 2 : 0
6. FC Dynamo Kiev A(UA) - FC Spartak Ivano-Frankivsk(UA) 3 : 1
7. FC Smena Kiev A(UA) - FK Junior Košice(SK) 2 : 1
8. FC Smena Kiev B(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 0 : 2
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. UKP Zielona Góra(PL) - FAMT Prešov(SK) 2 : 2
0 : 1 (pk)
2. MUKP Dąbrowa Górnicza II.(PL) - MFK Košice(SK) 1 : 5
3. FC Junior Ivano-Frankivsk(UA) - FC Smena Kiev A(UA) 2 : 2
2 : 1 (pk)
4. FC Dynamo Kiev A(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 0 : 3
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FAMT Prešov(SK) - MFK Košice(SK) 0 : 3
2. FC Junior Ivano-Frankivsk(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 1
4 : 3 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FAMT Prešov(SK) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 1
1 : 0 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. MFK Košice(SK) - FC Junior Ivano-Frankivsk(UA) 4 : 2
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Miroslav Sovič - MFK Košice(SK)
Najlepší brankár: Michal Šurima - FAMT Prešov(SK)
Najlepší hráč: Artem Mykuliak - FC Junior Ivano-Frankivsk(UA)
Hviezdy turnaja
1. Michal Šurima - FAMT Prešov(SK)
2. Miroslav Sovič - MFK Košice(SK)
3. Artem Mykuliak - FC Junior Ivano-Frankivsk(UA)
4. Šimon Sabolčík - MFK Košice(SK)
5. Vladuslav Ravliuk - FC Junior Ivano-Frankivsk(UA)
6. Adam Griger - 1.FC Tatran Prešov(SK)
Konečné umiestnenie
1 MFK Košice(SK)
2 FC Junior Ivano-Frankivsk(UA)
3 FAMT Prešov(SK)
4 1.FC Tatran Prešov(SK)
5 FC Smena Kiev A(UA)
6 FC Dynamo Kiev A(UA)
7 MUKP Dąbrowa Górnicza II.(PL)
8 UKP Zielona Góra(PL)
9 FC Smena Kiev B(UA)
10 FK Junior Košice(SK)
11 FC "Dinaz" Liutizh(UA)
12 MŠK Tesla Stropkov(SK)
13 FC Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
14 FK SAFI Prešov(SK)
15 FC Dynamo Kiev B(UA)
16 MUKP Dąbrowa Górnicza I.(PL)
17 FSSM "Almaz" Kiev(UA)
18 DUSSH "Junak" Drogobych(UA)
19 FC Obolon Kiev(UA)
20 UKS GWAREK Zabrze(PL)
21 FK Galaktik Košice(SK)
22 UKS GROM Tychy(PL)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4580923
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­