Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 15. novembra 2019 meniny
• Vaše IP: 34.236.171.181 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Adidas 4 Sport Cup 2015, kategória U8

Adidas 4 Sport Cup 2015 » kategória U8
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác (HU) 21 : 2 7
2. 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 10 : 8 4
3. FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK) 9 : 8 6
4. FK Karpaty Lviv A (UA) 3 : 25 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK Admira Praha B (CZ) 8 : 9 6
2. SC Hirös-Ép Kecskemét (HU) 14 : 6 9
3. MFK Košice (SK) 8 : 8 3
4. SJFSSOR Uzhgorod (UA) 4 : 11 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) 9 : 4 6
2. FAMT Prešov (SK) 4 : 11 3
3. FK Junior Košice (SK) 13 : 3 9
4. FK Karpaty Lviv B (UA) 2 : 10 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev (UA) 25 : 1 9
2. Testvériség SE Budapest (HU) 8 : 8 6
3. 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 3 : 13 0
4. FK Junior Šaca (SK) 2 : 16 3
 
▼ Výsledky ▼
O 15. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Karpaty Lviv A(UA) - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) 0 : 2
O 13. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Karpaty Lviv B(UA) - SJFSSOR Uzhgorod(UA) 0 : 3
O 11. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Junior Šaca(SK) - FAMT Prešov(SK) 0 : 3(k)
O 9. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Testvériség SE Budapest(HU) - 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) 0 : 6
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Admira Praha B(CZ) - 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) 3 : 1
2. Testvériség SE Budapest(HU) - MFK Košice(SK) 1 : 2
3. FK Pohronie Žiar nad Hronom(SK) - FAMT Prešov(SK) 4 : 0
4. Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU) - FK Junior Šaca(SK) 4 : 0
5. Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) - SJFSSOR Uzhgorod(UA) 7 : 1
6. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FK Karpaty Lviv B(UA) 6 : 1
7. FK Junior Košice(SK) - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) 8 : 0
8. FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA) - FK Karpaty Lviv A(UA) 7 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU) 7 : 3
2. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FK Pohronie Žiar nad Hronom(SK) 4 : 3
3. FK Junior Košice(SK) - MFK Košice(SK) 5 : 0
4. FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA) - FK Admira Praha B(CZ) 7 : 1
O 7. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU) - FK Pohronie Žiar nad Hronom(SK) 4 : 1
O 5. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Košice(SK) - FK Admira Praha B(CZ) 4 : 2
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FK Junior Košice(SK) 1 : 2
2. FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA) - Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) 4 : 3
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) 2 : 0
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK Junior Košice(SK) - FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA) 0 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Kugyela Zalán - Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU)
Najlepší brankár: Shapran Tymofii - FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA)
Najlepší hráč: Šalitrošová Marianna - FK Junior Košice(SK)
Hviezdy turnaja
1. Shapran Tymofii - FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA)
2. Šalitrošová Marianna - FK Junior Košice(SK)
3. Kugyela Zalán - Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU)
4. Róbert Gyenes - SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
5. Shkolnikov Vladyslav - FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA)
6. Mikluš Ivan - FK Junior Košice(SK)
Konečné umiestnenie
1 FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev(UA)
2 FK Junior Košice(SK)
3 SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
4 Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU)
5 MFK Košice(SK)
6 FK Admira Praha B(CZ)
7 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU)
8 FK Pohronie Žiar nad Hronom(SK)
9 1.FC Tatran Prešov (green)(SK)
10 Testvériség SE Budapest(HU)
11 FAMT Prešov(SK)
12 FK Junior Šaca(SK)
13 SJFSSOR Uzhgorod(UA)
14 FK Karpaty Lviv B(UA)
15 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
16 FK Karpaty Lviv A(UA)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4443416
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­