Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Utorok, 22. októbra 2019 meniny
• Vaše IP: 34.204.173.45 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Adidas 4 Sport Cup 2013, kategória U11

Adidas 4 Sport Cup 2013 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FK Bodva Moldava nad Bodvou (SK) 3 : 26 0
2. MFK Košice (SK) 15 : 5 9
3. FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) 6 : 9 6
4. DUSSH-15 Kiev I. (UA) 39 : 4 12
5. FK Vojvodina Novo Miloševo (SRB) 2 : 21 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK SAFI Prešov (SK) 2 : 11 1
2. FK Junior Košice (SK) 3 : 8 3
3. SDUSHOR Uzhgorod (UA) 10 : 1 10
4. DUSSH-15 Kiev II. (UA) 8 : 6 7
5. UKP Zielona Góra (PL) 6 : 3 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Bohemians 1905 Praha (CZ) 18 : 0 10
2. 1.FC Tatran Prešov (SK) 7 : 1 8
3. FK Teremki Kiev (UA) 0 : 14 0
4. FC "Dinaz" Liutizh (UA) 3 : 8 6
5. MFK Snina (SK) 4 : 9 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Mezőkövesd-Zsóry FC Kft (HU) 6 : 3 10
2. KAC Jednota Košice (SK) 2 : 7 0
3. FK Zakarpattya Uzhgorod (UA) 2 : 4 4
4. FC Bukovyna Chernivtsi II. (UA) 2 : 0 6
5. SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) 7 : 5 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) 0 : 15 0
2. MŠK Tesla Stropkov (SK) 15 : 1 10
3. FC Bukovyna Chernivtsi I. (UA) 7 : 2 9
4. FK Suzirya Svalyava (UA) 2 : 13 3
5. Vác Város LSE (HU) 10 : 3 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. NVK Khotiv (UA) 3 : 9 1
2. FAMT Prešov (SK) 5 : 4 7
3. MUKP Dąbrowa Górnicza (PL) 3 : 6 4
4. TJ Valašské Meziřičí (CZ) 14 : 2 12
5. FS Uzhgorod (UA) 2 : 6 4
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. DUSSH-15 Kiev II.(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 2
2. FAMT Prešov(SK) - SDUSHOR 3 Pinsk II.(BY) 3 : 1
3. TJ Valašské Meziřičí(CZ) - MFK Košice(SK) 2 : 0
4. MŠK Tesla Stropkov(SK) - Vác Város LSE(HU) 3 : 0
5. Mezőkövesd-Zsóry FC Kft(HU) - FC Bukovyna Chernivtsi I.(UA) 0 : 7
6. FC Bohemians 1905 Praha(CZ) - UKP Zielona Góra(PL) 2 : 1
7. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - FC Bukovyna Chernivtsi II.(UA) 3 : 1
8. DUSSH-15 Kiev I.(UA) - FC Junior Ivano-Frankivsk(UA) 5 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov(SK) - TJ Valašské Meziřičí(CZ) 0 : 1
2. FAMT Prešov(SK) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 1
3. FC Bukovyna Chernivtsi I.(UA) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 0 : 0
1 : 2 (pk)
4. FC Bohemians 1905 Praha(CZ) - DUSSH-15 Kiev I.(UA) 1 : 1
1 : 2 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. TJ Valašské Meziřičí(CZ) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 0 : 1
2. DUSSH-15 Kiev I.(UA) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 1 : 4
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. TJ Valašské Meziřičí(CZ) - DUSSH-15 Kiev I.(UA) 1 : 1
4 : 3 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 3
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Maxim Kuceryavij - DUSSH-15 Kiev I.(UA)
Najlepší brankár: Dmytro Kashka - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
Najlepší hráč: Erik Hurný - MŠK Tesla Stropkov(SK)
Hviezdy turnaja
1. Dmytro Kashka - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
2. Maxim Kuceryavij - DUSSH-15 Kiev I.(UA)
3. Erik Hurný - MŠK Tesla Stropkov(SK)
4. Denys Slyusar - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
5. Michal Kmiť - MŠK Tesla Stropkov(SK)
6. Jakub Vrbka - TJ Valašské Meziřičí(CZ)
Konečné umiestnenie
1 MŠK Tesla Stropkov(SK)
2 SDUSHOR Uzhgorod(UA)
3 TJ Valašské Meziřičí(CZ)
4 DUSSH-15 Kiev I.(UA)
5 FC Bohemians 1905 Praha(CZ)
6 FC Bukovyna Chernivtsi I.(UA)
7 1.FC Tatran Prešov(SK)
8 FAMT Prešov(SK)
9 Mezőkövesd-Zsóry FC Kft(HU)
10 MFK Košice(SK)
11 Vác Város LSE(HU)
12 DUSSH-15 Kiev II.(UA)
13 SDUSHOR 3 Pinsk II.(BY)
14 UKP Zielona Góra(PL)
15 FC Bukovyna Chernivtsi II.(UA)
16 FC Junior Ivano-Frankivsk(UA)
17 FC "Dinaz" Liutizh(UA)
18 MUKP Dąbrowa Górnicza(PL)
19 FK Zakarpattya Uzhgorod(UA)
20 FS Uzhgorod(UA)
21 MFK Snina(SK)
22 FK Junior Košice(SK)
23 FK Suzirya Svalyava(UA)
24 FK Vojvodina Novo Miloševo(SRB)
25 NVK Khotiv(UA)
26 FK SAFI Prešov(SK)
27 KAC Jednota Košice(SK)
28 FK Teremki Kiev(UA)
29 SDUSHOR 3 Pinsk I.(BY)
30 FK Bodva Moldava nad Bodvou(SK)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4334339
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­