Deprecated: Function ereg() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/get_IP.lib.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/utils.inc.php on line 2

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 160

Deprecated: Function session_register() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/e/f/ef0d56c4-adc4-4394-af2f-4129cf253a5e/4sport.sk/sub/oldfootball/includes/head.php on line 163
4 SPORT CUP :: Medzinárodný halový futbalový turnaj mládeže :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
17. ročník
31. január - 3. február 2019
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Výsledky
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 15. decembra 2019 meniny
• Vaše IP: 3.94.129.211 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Adidas 4 Sport Cup 2015, kategória U9

Adidas 4 Sport Cup 2015 » kategória U9
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. MFK Dolný Kubín (SK) 7 : 8 4
2. Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác (HU) 4 : 5 3
3. FAMT Prešov (SK) 2 : 7 1
4. FK 011 Dušanovac Belgrade (SRB) 8 : 2 10
5. GFK Negotino (MK) 6 : 5 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 1 : 20 0
2. MFK Košice (SK) 8 : 5 6
3. III. Kerületi TVE Budapest (HU) 4 : 7 3
4. FS Zinedine Uzhgorod (UA) 19 : 0 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FK Drustav Svidník (SK) 0 : 24 0
2. MFK Zemplín Michalovce (SK) 4 : 1 5
3. SC Hirös-Ép Kecskemét (HU) 14 : 0 7
4. KP Calisia 14 Kalisz (PL) 9 : 2 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. SJFSSOR Uzhgorod (UA) 6 : 3 6
2. Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) 13 : 1 9
3. FK Galaktik Košice (SK) 6 : 5 3
4. FK SAFI Prešov (SK) 3 : 19 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. JSS Aniro Toruń (PL) 11 : 6 7
2. 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 2 : 10 0
3. FK Junior Šaca (SK) 6 : 10 3
4. Suzirya Svalyava (UA) 11 : 4 7
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba nepostupová
 StretnutieVýsledok
1. FK SAFI Prešov(SK) - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) 1 : 1
1 : 2 (pk)
2. 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) - FAMT Prešov(SK) 0 : 2
O 19. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK SAFI Prešov(SK) - 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) 1 : 1
3 : 2 (pk)
O 17. miesto
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) - FAMT Prešov(SK) 3 : 2
O 15. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU) 0 : 1
O 13. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Junior Šaca(SK) - III. Kerületi TVE Budapest(HU) 0 : 3(k)
O 11. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK 011 Dušanovac Belgrade(SRB) - KP Calisia 14 Kalisz(PL) 0 : 1
O 9. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Zemplín Michalovce(SK) - GFK Negotino(MK) 1 : 2
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. MFK Košice(SK) - MFK Zemplín Michalovce(SK) 0 : 0
3 : 2 (pk)
2. SJFSSOR Uzhgorod(UA) - GFK Negotino(MK) 3 : 0
3. JSS Aniro Toruń(PL) - KP Calisia 14 Kalisz(PL) 3 : 1
4. FK 011 Dušanovac Belgrade(SRB) - FK Galaktik Košice(SK) 3 : 3
1 : 2 (pk)
5. Suzirya Svalyava(UA) - III. Kerületi TVE Budapest(HU) 5 : 1
6. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FK Junior Šaca(SK) 6 : 1
7. Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU) - MFK Dolný Kubín(SK) 0 : 1
8. FS Zinedine Uzhgorod(UA) - Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU) 1 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Suzirya Svalyava(UA) - FK Galaktik Košice(SK) 1 : 1
5 : 4 (pk)
2. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - JSS Aniro Toruń(PL) 1 : 2
3. MFK Dolný Kubín(SK) - MFK Košice(SK) 3 : 0
4. FS Zinedine Uzhgorod(UA) - SJFSSOR Uzhgorod(UA) 0 : 0
2 : 3 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. JSS Aniro Toruń(PL) - MFK Dolný Kubín(SK) 1 : 0
2. Suzirya Svalyava(UA) - SJFSSOR Uzhgorod(UA) 0 : 3
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Dolný Kubín(SK) - Suzirya Svalyava(UA) 0 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. JSS Aniro Toruń(PL) - SJFSSOR Uzhgorod(UA) 3 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Ostrovka Maksym - Suzirya Svalyava(UA)
Najlepší brankár: Boiko Stanislav - SJFSSOR Uzhgorod(UA)
Najlepší hráč: Kacper Bogusiewicz - JSS Aniro Toruń(PL)
Hviezdy turnaja
1. Tittel Adam - MFK Dolný Kubín(SK)
2. Taran Myroslav - SJFSSOR Uzhgorod(UA)
3. Szymon Paradowski - JSS Aniro Toruń(PL)
4. Bobyk Kostyantyn - FS Zinedine Uzhgorod(UA)
5. Rusin Ivan - Suzirya Svalyava(UA)
6. Krupa Zsolt - SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
Konečné umiestnenie
1 JSS Aniro Toruń(PL)
2 SJFSSOR Uzhgorod(UA)
3 Suzirya Svalyava(UA)
4 MFK Dolný Kubín(SK)
5 FS Zinedine Uzhgorod(UA)
6 SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
7 MFK Košice(SK)
8 FK Galaktik Košice(SK)
9 GFK Negotino(MK)
10 MFK Zemplín Michalovce(SK)
11 KP Calisia 14 Kalisz(PL)
12 FK 011 Dušanovac Belgrade(SRB)
13 III. Kerületi TVE Budapest(HU)
14 FK Junior Šaca(SK)
15 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen(HU)
16 Foci Suli Közhasznú Alapítvány Vác(HU)
17 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
18 FAMT Prešov(SK)
19 FK SAFI Prešov(SK)
20 1.FC Tatran Prešov (green)(SK)
21 FK Drustav Svidník(SK)
2003 - 2018
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2019 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2019 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 4581050
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­